Tahsilat web sitesi nedir?

Kurumsal firması ve kurumsal kimliği olan çiçekçi, restaurant, turizm acentası, otel, fabrika, üretici veya mağazalar gibi firmaların web siteleri olmalıdır. Bu siteler firmanın kurumsal kimliğini ve kurumsal materyallerini ön plana çıkaracak, günümüz yazılım ve tasarım trendlerini uygun siteler olmalıdır. İşte bu sitelere Kurumsal web sitesi denir.

Neden Grafike’yi tercih etmelisiniz?

Her işi yaptırmadan önce işi yaptıracağınız firmada arayacağınız en önemli özelliklerden biride muhakkak tecrübedir. Grafike 15 yıllık sektör deneyimiyle birçok kurumsal firmaya kurumsal web sitesi, eticaret, sosyal medya yönetimi ve google optimizasyonu seo gibi alanlarda hizmet vermiş deneyimli bir ekiptir. Yeniliklere hızla adapte olan bir firmadır. Sizle kurumsal web sitenizin programlama, tasarım ve veri girişi konusunda dijital çözüm ortağınız olarak bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Tahsilat Yönetim Sistemi nedir?

Content Management System yani İçerik Yönetim Sistemleri kurumsal web sitelerinin hızlı ve kolayca tasarım ve içeriklerinin güncellenmesidir. Çağımızda hiz önemlidir ve kurumsal web sitelerininde bu hıza ayak uydurması için İçerik Yönetim Sistemleri önem kazanmaktadır. İçerik yönetim sistemine sahip kurumsal veya eticaret sitelerinin yatırım maliyeti fazla olsa dahi uzun vade de ekonomiktir. Grafike de kendi yazılımı olan GPanel CMS ile siz değerli müşterilerimize başarılı çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli

Tahsilat Web Sitesi Kimler İçindir ?

Türkçesi duyarlı veya esnek tasarım, genel bilinen adıyla Responsive tasarım web sitenize ister mobil, ister tablet veya masaüstü cihazınızın hangisinden giriş yaptınızı anlayan ve bu cihaza göre sitenizin tasarımını sizin rahat kullanmanız için yazı resim menü ve diğer alanlarını otomatik olarak ayarlayan sitelerdir.

Aklınıza Takılanlar

Merak Ettiğiniz Sorular

Grafike ile işbirliği yaparak, başarıya giden yolda daha verimli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Evet, web sitesi ücreti bir defaya mahsus bir ücrettir. Tekrarlanmaz. Web sitenizin sahibi siz olursunuz.

Servis kontratlı yazılım modelinde çalışan Grafike, düşük ilk yatırım maliyeti sayesinde uygulama yaşam süresinin toplam riskini almadan, değişken altyapı maliyetlerini düşünmeden işletmenizi bulutlara hızla taşımanızı sağlar. Kullandığınız sürece ödeme yapar, artık ihtiyacınız kalmadığında iptal edebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bir üst pakete güncel teklifimiz doğrultusunda geçiş sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Toplantı Talebi Gönderin

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurun Sizinle İrtibata Geçelim

Başarılı! Form Kayıt Edilmiştir... En Kısa Zamanda Sizinle İrtibata Geçilecektir.
Hata! Lütfen Tekrar Deneyiniz.