360 Derece Pazarlama Nedir?

360 derece pazarlama ya da 360 derece reklamcılık, bütünleşik, çok yönlü ve çok kanallı bir pazarlama türüdür. Bu pazarlama türünde reklam ajansları başta olmak üzere birçok farklı departman rol alır. Yeni nesil pazarlama stratejisi olan 360 derece pazarlama, her türlü reklamcılık enstrümanını kullanır. Müşteri ile ilgilenen bütün departmanları satış odaklı bir modelle buluşturur.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Google Adwords

Grafik Tasarım

Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli
Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli

360 Dijital Pazarlamanın Önemi Nedir ?

Günümüzde artan rekabet ortamında işletmelerin online varlığını oluşturmalarını ve çevrim içi itibarlarını arttırmaya yönelik çalışmalar yapmyı zorunlu kılıyor. Günümüzde bir çok işletme kendi web sitesine sahip ve bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır.Firmalar web tasarım ve web yazılım alanına her geçen gün daha fazla yatırım yapmakta ve sürekli gelişen teknolojilere adapte çalışan Tercih Yazılım her geçen gün dijital pazarlama alanında müşterilene başarılı sonuçlar kazandırmaktadır.

360 dijital pazarlama stratejisi nasıl oluşturulur?

360 dijital pazarlama stratejisi oluşturmak için, öncelikle hedef kitleyi tanımlamak ve onların davranışlarını, ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak gerekir. Daha sonra, hangi dijital kanalların kullanılacağına karar verilmeli ve her kanal için özel bir strateji belirlenmelidir. Strateji belirlerken, hedeflenen sonuçları ölçmek için belirli hedefler ve KPI'lar (anahtar performans göstergeleri) belirlenmelidir.

Ücretsiz Toplantı Talebi Gönderin

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurun Sizinle İrtibata Geçelim

Başarılı! Form Kayıt Edilmiştir... En Kısa Zamanda Sizinle İrtibata Geçilecektir.
Hata! Lütfen Tekrar Deneyiniz.