Acenta web sitesi nedir?

Kurumsal firması ve kurumsal kimliği olan çiçekçi, restaurant, turizm acentası, otel, fabrika, üretici veya mağazalar gibi firmaların web siteleri olmalıdır. Bu siteler firmanın kurumsal kimliğini ve kurumsal materyallerini ön plana çıkaracak, günümüz yazılım ve tasarım trendlerini uygun siteler olmalıdır. İşte bu sitelere Kurumsal web sitesi denir.

Neden Grafike’yi tercih etmelisiniz?

Her işi yaptırmadan önce işi yaptıracağınız firmada arayacağınız en önemli özelliklerden biride muhakkak tecrübedir. Grafike 15 yıllık sektör deneyimiyle birçok kurumsal firmaya kurumsal web sitesi, eticaret, sosyal medya yönetimi ve google optimizasyonu seo gibi alanlarda hizmet vermiş deneyimli bir ekiptir. Yeniliklere hızla adapte olan bir firmadır. Sizle kurumsal web sitenizin programlama, tasarım ve veri girişi konusunda dijital çözüm ortağınız olarak bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Acenta Yönetim Sistemi nedir?

Content Management System yani İçerik Yönetim Sistemleri kurumsal web sitelerinin hızlı ve kolayca tasarım ve içeriklerinin güncellenmesidir. Çağımızda hiz önemlidir ve kurumsal web sitelerininde bu hıza ayak uydurması için İçerik Yönetim Sistemleri önem kazanmaktadır. İçerik yönetim sistemine sahip kurumsal veya eticaret sitelerinin yatırım maliyeti fazla olsa dahi uzun vade de ekonomiktir. Grafike de kendi yazılımı olan GPanel CMS ile siz değerli müşterilerimize başarılı çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli
Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli

İyi bir Acenta web sitesinde aranan özellikler nelerdir?

Web sitesi yaptırmaya karar verdikten ve firmanızı seçtikten sonraki en önemli ve kilit sorudur. Günümüz şartlarında müşterilerin ve web sitesi sahibinin bir web sitesinden beklentileri; hızlı bir web sitesi, doğru müşteriye doğru bilgiyle ulaşmak, ve doğru bilginin müşteriyi sitede en uzun sürede tutması. Ayrıca tasarımı ve fonksiyonelliğyle beğeni kazanması.

Ayrıca iyi bir web sitesi çağın bize sunduğu bütün cihazlar ile uyumlu ve esneklik ve güzelikte olması. Bu sayede görünüm ve kullanım kaynaklı müşteri kayıplarının önüne geçen bir web sitesi olmalıdır.

Acenta Web Sitesi Kimler İçindir ?

Türkçesi duyarlı veya esnek tasarım, genel bilinen adıyla Responsive tasarım web sitenize ister mobil, ister tablet veya masaüstü cihazınızın hangisinden giriş yaptınızı anlayan ve bu cihaza göre sitenizin tasarımını sizin rahat kullanmanız için yazı resim menü ve diğer alanlarını otomatik olarak ayarlayan sitelerdir.

Acenta Web Sitem İle Ödeme Alabilirmiyim ?

Son yıllarda yapılan araştırmalar Türkiye 'de 54 milyondan fazla internet kullanıcısı olduğunu göstermektedir. Giriş yapılan cihazların araştırmasına göre %45 ile masaüstü ve dizüstü, %50 mobil ve %5 de tablet cihazlarından giriş yapıldığı görülmüştür.

Yukarıda yazdığımız sonuçlardan da görüleceği gibi her cihazda güzel ve uyumlu görünen responsive web siteleri daha çok müşteriye hitap edecektir. Ayrıca günümüzde arama motorlarında üst sıralarda çıkmak bu kadar önemliyke ve arama motorlarınında mobil uyumlu responsive web sitelerini artık üst sıralarda yer verdiğini düşünürsek Responsive web tasarımın sadece bir tasarım ve güzel görünme değil bulunabilirlik açısından da önemlidir.

Web siteniz mobil uyumlu mu?

Hemen şimdi kontrol edin  

PLAN TABLOSU

Paket Fiyatlarımız

Paketlerimizi karşılaştırabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

KREDİ KARTINIZA 9 TAKSİT

Acenta Standart

Ekonomik web sitesi yaptırmak isteyen firmaların tercihi.

 • İlk Yıl Alan Adı ve Hosting Ücretsiz
 • 1GB Disk Alanı
 • 20GB Aylık Trafik
 • * Sınırsız Email Adresi ve Kotası
 • 24/7 Müşteri Hizmetleri
 • Şablon Tasarımlı
 • Responsive Tasarım
 • Google- Yandex Rehber Kayıt
 • TTK 'ya uygun Yönetim Panelli
 • Yıllık 40 $ Yenileme Ücreti
 • * Yıllık 75 $ Güncelleme Ücreti

Acenta Özel

İhtiyaçlarınız ve markanız için özel geliştirilen kurumsal plan.

 • Bizimle İletişeme Geçim
 • İhtiyaçlarınıza Yönelik Web Sitesini Yapalım
 • Özel Tasarım
 • Özel Projeler
 • Ek modül Seçenekleri
Aklınıza Takılanlar

Merak Ettiğiniz Sorular

Grafike ile işbirliği yaparak, başarıya giden yolda daha verimli bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Evet, web sitesi ücreti bir defaya mahsus bir ücrettir. Tekrarlanmaz. Web sitenizin sahibi siz olursunuz.

Servis kontratlı yazılım modelinde çalışan Grafike, düşük ilk yatırım maliyeti sayesinde uygulama yaşam süresinin toplam riskini almadan, değişken altyapı maliyetlerini düşünmeden işletmenizi bulutlara hızla taşımanızı sağlar. Kullandığınız sürece ödeme yapar, artık ihtiyacınız kalmadığında iptal edebilirsiniz.

Web sitenizin yayında kalması için her sene ödenmesi gereken ücrettir. Bu ücrete Hosting, SSL Sertifikası, CDN, Güvenlik, Destek ve güncellemeler dahildir.

Web siteinizi güncellemeye vakit bulamıyorsanız veya şirketinizde bu iş için bir elemanınız yoksa, bu hizmet tamda burada devreye giriyor.

Web siteniz ile ilgili içeriklerin güncellenmesi için alınan ücrettir. Bu Adres, telefon harita değişikliği, ürün veya hizmet eklemesi, yazı içeriklerinin değiştirilmesi vb. güncellemelerdir.

Tasarım ve yazılım güncellemeleri ise ayrıca ücretlendirilir.

Paketi satın aldığınız ilk yıl için geçerli Alan adınızın paket fiyatına dahil olarak sizin adınıza tescillenmesidir. İlk yıldan sonraki yıllarda Alan adı ücreti, yenileme ücretine dahildir.

Alan adınız varsa ister firmamıza transfer ederek bir sene ücretsiz uzatabilir veya aşağıda belirttiğimiz ns adreslerine yönlendirme yapabilirsiniz.

Transfer veya ns yönlendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ns1.cloudgrafike.com ns2.cloudgrafike.com

Dilediğiniz zaman bir üst pakete güncel teklifimiz doğrultusunda geçiş sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Toplantı Talebi Gönderin

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurun Sizinle İrtibata Geçelim

Başarılı! Form Kayıt Edilmiştir... En Kısa Zamanda Sizinle İrtibata Geçilecektir.
Hata! Lütfen Tekrar Deneyiniz.