Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya yönetimi kadar sosyal medya reklamlarının da firmanızın marka bilinirliği, ürün ve hizmetlerinizin geniş kitlelere ulaştırması için büyük önemi vardır. Doğru strateji ve reklam bütçesiyle daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarının çeşitlerine bakacak olursak;

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile çok geniş kitlelere ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilir, markanız geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Örnek Reklam modelleri, Etkileşim reklamları, beğeni reklamları, gönderi öne çıkarma reklamları vb.

Instagram Reklamları

Kullanıcı profili bakımında Instagramın yeri bir çok sosyal platformdan farklıdır. Doğru reklam stratejisiyle geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Örnek reklam modelleri, Akış reklamları, hikaye reklamları vb.

Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli
Kurumsal Web Sitesi Yönetim Panelli

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal medya kampanyalarının, sosyal medya kullanıcılarının genişliğini baktığımızda ne kadar etkili olabileceğini anlayabiliriz. Burada önemli olan doğru reklam mecraları, doğru reklam stratejisi ve modelleri ile reklam bütçesini doğru kullanarak geri dönüşü maksimum seviyede tutmaya odaklanılmalı.

Çeşitli reklam modelleri arasından size en uygununu gelin beraber seçelim. Reklam stratejinizi ve bütçenizi firmanıza en uygun şekilde belirleyelim.

Aklınıza Takılanlar

Merak Ettiğiniz Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed imperdiet libero id nisi euismod, sed porta est consectetur. Sed imperdiet libero id nisi euismod

Twitter, Instagram, Facebook ve Linkedin hesaplarınızın hepsini veya istediklerinizi yönetebiliriz.

Paylaşım yapacağımız sosyal medya hesabının ruhuna uygun, her gün bir içerik hazırlayacak ve bu içerikleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağız. Böylece hem sosyal itibarınız artacak, hem de arama motoru aramalarında daha fazla içerikle ön plana çıkacaksınız.

Sosyal medya hesaplarınızı aynı disiplinle, aynı sıklıkla yönetmek hem zaman ve hem de uzmanlık gerektirir.

Hesaplarınızı yönetecek zamanı ve uygun insan kaynağını bulamıyorsanız, sizin yerinize uzman kadromuzla sosyal medya hesaplarınızı yönetmekten memnuniyet duyarız.

Ücretsiz Toplantı Talebi Gönderin

Hizmetlerimiz hakkında sizi daha detaylı bilgilendirmek isteriz.

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurun Sizinle İrtibata Geçelim

Başarılı! Form Kayıt Edilmiştir... En Kısa Zamanda Sizinle İrtibata Geçilecektir.
Hata! Kayıtlarınızı 5 dk Arayla Yapabilirsiniz. Yada Güvenlik Kodunu Yanlış Girdiniz. Lütfen Tekrar Deneyiniz.